Vyhledávání

Smluvní podmínky

 

        Doručení objednávky

Objednávka je závazná. Objednávka je Vám potvrzena v co nejkratší době, spolu s potvrzením objednávky upřesníme termín dodání zboží. Zpravidla je zboží odesíláno do dvou pracovních dnů od přijetí objednávky. Je-li lhůta delší, informujeme Vás prostřednictvím emailu.

 

        Zrušení objednávky

Prodávající si vyhrazuje právo zrušit objednávku nebo její část před uzavřením kupní smlouvy v těchto případech: zboží se již nevyrábí nebo nedodává,není již skladem, nebo se výrazným způsobem změnila cena. V případě, že tato situace nastane, prodávající bude neprodleně kontaktovat kupujícího za účelem dohody o dalším postupu. V případě, že Kupující zaplatil již část nebo celou částku kupní ceny, bude mu tato částka převedena zpět na jeho účet nebo adresu a k uzavření Kupní smlouvy nedojde.

 

        Zaslání zboží

Zboží Vám zašleme prostřednictvím PPL ,nebo českou poštou na adresu uvedenou v objednávce. K zásilce bude přiložen doklad o nákupu zboží, který zároveň slouží jako záruční list.
PPL doručuje nasledující prac. den ode dne odeslání, ne objednaní! Pokud jste si vybrali platbu bankovním převodem,podklady pro platbu zasíláme až po rezervovaní objedného zboží přímo pro Vaši objednávku. V případě platby předem na účet čekáme na připsání peněz, teprve potom balíček odesíláme.

 • Česká pošta - platba bankovním převodem 80,- Kč
 • České pošta - platba dobírkou 120,- Kč
 • Osobní převzetí zdarma

 

ZPŮSOB PLATBY

 

a/ Bankovním převodem na účet

 • bankovním převodem z Vašeho účtu
 • přímým peněžním vkladem v bance
 • poštovní poukázkou na adresu nebo na účet

b/ Dobírkou

 • zboží zaplatíte doručovací službě při převzetí zásilky

c/ Hotově při osobním převzetí

 • jen po předchozí telefonické domluvě

        Vrácení zboží

Zboží můžete vrátit do 14 dnů bez udání důvodu, ale jste povini nás o tomto vrácení předem informovat. Budou Vám vráceny peníze do 14 dnů, bude odečtena částka za dopravu.

 

Každá objednávka je závazná (Občanský zákoník § 544-545, zákon č. 40/1964 Sb) dle našich obchodních podmínek. Zákazníci, kteří si objednají zboží a nezaplatí objednávku, případně si následně nevyzvednou expedovanou zásilku na dobírku bude po nich požadováno uhrazení vzniklých nákladů na odeslání zboží a manipulační poplatek (tzv. smluvní pokuta) ve výši 150,- Kč. Odesláním objednávky souhlasíte s našimi obchodními podmínkami a smluvní pokutou v této výši. Upozorňujeme, že veškeré nesplacené pohledávky (neuhrazené smluvní pokuty), budou podstoupeny předány společnosti BandN Fin Protection s.r.o.

 

ZÁRUČNÍ LHŮTA a REKLAMAČNÍ ŘÁD


V případě, že zboží, které jste od nás obdrželi, je vadné či poškozené, oznamte zjištěné vady co nejdříve prodávajícímu emailem na adresu obuv.lomnice@seznam.cz. Případně telefonicky nebo písemně na adresu uvedenou v kontaktech.

 • a/Vadné nebo poškozené zboží bude vyměněno po vzájemné dohodě a po zaslání reklamovaného zboží na naši adresu na náklady prodávajícího.
 • b/ Zboží musí být dodáno kompletně, tak jak bylo převzato od prodávajícího.
 • c/ Prodávající nepřebírá odpovědnost za škody vyplývající z nesprávného nakládání se zbožím, nesprávného ošetření a jakýchkoli zásahů, ani za škody              způsobené vnějšími událostmi. Na vady tohoto původu se nevztahuje ani poskytovaná záruka.
 • d/ Zboží je z hygienických důvodů k reklamaci přijímáno pouze čisté.
 • e/ Na zboží poskytujeme záruční dobu danou zákonem – 24 měsíců.
 • f/  Reklamační lhůta se počítá ode dne doručení zboží prodávajícímu.

 

 

 POSTUP PŘI REKLAMACI

 

 • a/ Informujte nás o reklamaci telefonicky nebo emailem.
 • b/ Zboží zašlete jako doporučený balík na naši adresu.
 • c/ Do zásilky uveďte důvod reklamace a variabilní symbol Vaší objednávky.

Vaši reklamaci vyřídíme co nejrychleji, nejpozději však do 30 dnů od jejího vzniku. Záruční lhůta a reklamační řád se řídí obecně platnými právními předpisy.

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Ochrana osobních údajů

 

 Provozovatel internetového obchodu www.freebags.cz se zavazuje řídit zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů.

Žádné z údajů nejsou v žádném případě poskytovány třetí straně.

Osobními údaji, které jsou shromažďovány provozovatelem intrnetového obchodu www.freebags.cz, jsou fakturační informace zákazníka uvedené při objednání zboží (jméno, příjmení, telefonní spojení, emailová adresa, dodací adresa - ulice, město, PSČ) a e-mailová adresa získaná pro účel dopravy.

Účel shromažďování osobních údajů

Shromáždění osobních údajů je za účelem uskutečnění obchodu.

Účelem uskutečnění obchodu se rozumí prodej zboží či služeb.  (např. dodání výrobků) a slouží také pro provedení nezbytných účetních operací, vyhotovení dokladů nebo identifikaci Vaší platby učiněnou bankovním převodem.

Vymazání osobních údajů

V případě, že požadujete z jakéhokoli důvodu vymazání Vašich osobních údajů, stačí odeslat žádost na e-mailovou adresu info@vaseobuv.cz .

Zabezpečení osobních údajů

provozovatel internrtového obchodu www.vaseobuv.cz  se zavazuje vynaložit maximální úsilí pro zabezpečení veškerých osobních údajů. Prodej, sdílení či jiné poskytnutí osobních údajů třetí straně je nepřípustné.

© 2012 Všechna práva vyhrazena.